Výstavy, kurzy

28. 4. 2017 – 31. 5. 2020 – Andělé a jiné nadpřirozené bytosti

16. 9. 2019 – 30. 1. 2020 – Pravidelné kurzy řezbářství - Praha studio Magmé, září 2019 - leden 2020

Srdečně Vás zveme na skupinové, pravidelné kurzy řezbářství v naší nové dílně v Nuslích – Praha 2, nedaleko Ostrčilova náměstí.
S kurzovní činností pro veřejnost máme již více jak 20 let zkušeností z naší předchozí dílny u Anděla či ještě dříve v KC Zahrada – Chodov.
Pravidelné kurzy začínají od druhé poloviny září 2019 do začátku února 2020.
Zvolíte si jeden termín (čas a den) z naší nabídky a ten pak buď v týdenním (celkem 18 návštěv po 1,5h) a nebo 14 denním intervalu (celkem 9 návštěv pa 3 hodinách) pravidelně navštěvujete. Kurzy nabízíme jak dopolední, tak rovněž polední, odpolední a večerní. Podrobnosti o aktuálních termínech najdete na našich stránkách.
Případné zameškaní termínu je, pokud je nahlášeno předem, možné po dohodě nahradit.
Kurzy jsou určené pro začátečníky i pokročilé. Dílna je kompletně vybavena pracovními ponky a profesionálními řezbářskými dláty, kvalitním lipovým a dalším řezbářsky vhodným dřevem různých druhů a veškerým dalším potřebným vybavením.
Kurz je určený především pro dospělé, nebo odrostlejší zručné děti samostatně od 12let jinak pouze společně s rodiči), pro naprosté začátečníky i pokročilé zkušené řezbáře, kteří chtějí rozvíjet speciální techniky.
(Právě pro pokročilé jednou za půl roku otvíráme samostatný kurz zaměřený pouze na řezbu portrétů, hlaviček loutek, výrazů tváře, proporcí a správnou znalost anatomie hlavy…)
Na základních kurzech si povíme vše potřebné o používání řezbářských nástrojů, o vhodných druzích dřeva pro řezbáře a jejich přípravě a uskladnění, o broušení dlát, o různých technikách opracování a rovněž o povrchových úpravách, atd.
Hlavní náplní kurzu je ale přímá osobní řezbářská pracovní činnost, pod vedením zkušených řezbářů.
Na našich kurzech je možné vyzkoušet různé řezbářské techniky a pracovat s různými řezbářsky vhodnými dřevinami. Téma si buď každý volí sám, nebo rádi zapůjčíme různé předlohy, literaturu a nákresy. Vyřežete si např. figurální sošku, zvířecí figurku, hlavu, ornamentální řezby, loutky, reliéfy, nebo netradiční misku, truhličku, unikátní osobní lžičku, píšťalku, drobné sošky, šperky, perníkové formy, rámečky, betlémy atd.)

Pokud by jste kurzem rádi někoho blízkého obdarovali, máme připravený krásný dárkový poukaz.

Budeme se těšit na setkání a společné tvoření v naší dílně.
Vaše lektorka kurzu MgA. Magdalena Mézlová

Kontakt: http://www.rezbarstvi-kurzy.cz, magme.mm@seznam.cz, Tel:777289190

11. 1. – 4. 12. – řezbářské kurzy Olomouc

15. 8. – 16. 8. – Letní řezbářské kurzy 2020

Vypsat i již neaktuální události

Vložte do seznamu novou událost

(je-li to vícedenní akce)
E-mail, tel., ...

Můžete používat Texy! syntaxi.

Opište číslo

E-mail:
Heslo:

Jste také řezbář? Zaregistrujte se a vložte svá díla!

Představujeme autory

Autor Jiří Novotný

Jeho vystavená díla

Všechna jeho díla (78)

© 2012 – 2020 Oldřich Pokorný | Naprogramoval Marek Klusák | Kontakt | Nahoru