Autor Petr Komár Soudek

Petr Komár Soudek Jméno: Petr Komár Soudek
E-mail: sudkom@seznam.cz   (zaslat zprávu)
Web: soudek-komar.cz
Telefon: 777830153
Okres: Praha - Praha

Vážení přátelé,

navrhnu a pak vytvořím pro vaši zahradu, dům nebo byt, zkrátka pro prostor, kde se má člověk cítit „doma“, dřevěnou sochu, zahradní plastiku nebo dřevořezbu do interiéru, ale také třeba výtvarně řešený kusový nábytek z masivu nebo i světlo ukryté v reliéfní řezbě dřevěného obrazu nebo sochy.
Vše ve spolupráci s vámi, při vybírání vhodného místa v zahradě nebo koutu v domě. Někdy je třeba oživit a rozehrát fádnost schodiště, jindy je dobré vytvořit si na zahradě kout, výhled nebo intimní místo pro posezení, ztišení a odpočinek. Pro tato místa vám chci vytvořit originální, esteticky a stylově vhodný dřevěný objekt, plastiku nebo sochu, je možné využít i stékající vodu nebo kombinovat dřevo s kovem a kamenem. Můžu vytvořit i dřevěného vodníka k rybníku či sochu mlynáře k mlýnu, vyřezávanou sochu anděla. Je to na vás. Já poradím, navrhnu, vytvořím tak, abychom si všichni udělali radost.
Při svých projektech a realizacích spolupracuji i se zahradními architekty, uměleckými kováři, kameníky a s výtvarníky. V jednotlivých galeriích můžete nahlédnout na to, jak se některé sochy nebo plastiky rodily.

Zaslání zprávy autorovi  (skrýt formulář)

Pomocí tohoto formuláře můžete autorovi ihned a pohodlně zaslat libovolnou zprávu.

E-mail:
Heslo:

Jste také řezbář? Zaregistrujte se a vložte svá díla!

Představujeme autory

Autor Ing Bohuslav Mach

Jeho vystavená díla

Všechna jeho díla (22)

© 2012 – 2018 Oldřich Pokorný | Naprogramoval Marek Klusák | Kontakt | Nahoru