Hlavní stránka diskuzního fóra | Reagovat | Hledat |

Řezbářství a dřevořezba / Zaučení

Zdeněkk
Návštěvník
#1 | Zasláno: 6. 3. 2018 19:27
Dobrý den, v současné době se hodně mluví o tom, jak je málo řemeslníků. Od dětství jsem měl zájem o řezbářství a také jsem se mu tehdy jen nějakou dobu věnoval. Našel by se teď ale někdo, kdo by se chtěl o svoje dovednosti a znalosti podělit a předat je tak a naučit? Nějaký řezbář nebo výrobce hudebních nástrojů nebo dřevěných replik...? Nebo alespoň nějaké sjezdy řezbářů či sochařů?-místa, termíny.
Děkuji za případné informace či kontakty.
Vladimír Pecholt
Člen
#2 | Zasláno: 9. 3. 2018 20:39
Ahoj Zdeňku, zkoušel jsi "vygooglit" nějaký řezbářský kurz, nebo sympózium? Když to zadám do vyhledávače, vyjedou mi různé kurzy v Praze, Hradci Králové, Brně, stačí si vybrat, některé víkendové, některé dlouhodobé, sympozií a řezbářských show je tam taky dost, hlavně v letních měsících. Nebo se podívej tady, rozklikni si nahoře v záhlaví "Vystavovatelé" a ukáže se ti seznam řezbářů, kteří zde vystavují i s mapou, mají tam na sebe i kontakty, tak zkus podle svého bydliště domluvit se s někým z okolí a věřím, že třeba někdo bude ochotný k nějaké formě zaučení, nebo aspoň konzultace, rady, pomoci. Záleží, jaké máš zkušenosti a co chceš dělat. Já sám jsem také přes svůj věk začátečník a také jsem se zúčastnil kurzu a bylo to užitečné, je dobré vidět někoho zkušeného při práci a něco odkoukat a zbytek záleží na tvé píli a nadšení. Tak ať se ti daří.
Zdeněkk
Návštěvník
#3 | Zasláno: 17. 3. 2018 11:48
Vladimír Pecholt
Dobrý den, děkuji za pěknou odpověď, to sympózium je dobré klíčové slovo a určitě také řezbářská show. Využiji těchto akcí jak píšete a určitě využiji také řezbářské kuzry. Krok za krokem postupně. Děkuji, také Vám ať se daří a třeba se potkáme na nějaké akci :)

Jste-li registrovaný autor, přihlaste se na hlavní stránce do svého účtu a budete přihlášený i do fóra. Nejste-li zaregistrovaný autor, vyplňte pouze své jméno či přezdívku.

Vaše jméno:

Přiložte obrázků (max. 5), (.png, .gif, .jpg, .jpeg)




 
   Fórum ČeskáTvorba.cz Powered by Simple Bulletin Board miniBB ®

© 2012 – 2024 Oldřich Pokorný | Naprogramoval Marek Klusák | Kontakt | Nahoru