Hlavní stránka diskuzního fóra | Reagovat | Hledat |

Řezbářství a dřevořezba / Prosba o pomoc s vyberem dekupirky

Marian
Návštěvník
#1 | Zasláno: 14. 2. 2017 22:03
Dobry den,
rad bych si poridil dekupirku na vyrezavani drevenych detskych hracek. CHtel bych poprosit o radu, kterou vybrat, aby byla kvalitni a dobre se s ni pracovalo, jsem ochoten zaplatit vic za kvalitni. Do budoucnosti bych chtel (pokud to pujde) uvazovat i o profesionalnejsim vyuziti.
Moje predstava je, ze bych s ni chtel (po zauceni a nezbytnych uvodnich znicenych platcich) rezat i desky 3-4 cm hrube pokud je to mozne.
Muzete mi nejakou dekupirku doporucit?
Dik
Marian
Milan Štoksa
Člen
#2 | Zasláno: 14. 2. 2017 22:55
zdravím
spíš bych to viděl na pásovku když už chceš řezat 3-4 cm sílu uvidíš co poradí ostatní
Marian
Návštěvník
#3 | Zasláno: 15. 2. 2017 11:28
Ano, to je mozny. Pozdeji bych tu otazku mozna rozsiril taky na pasovku :D Dekupirka bude rozhodne levnejsi, takze bych mozna zacal s ni a pak, az/kdyz se to osvedci a rozjde, sel do pasovky.

Tady tenhle https://www.youtube.com/watch?v=Ef7zdHXiFv8 pouziva dekupirku na takovych 3 cm tloustky, ale uznavam, ze to je mozna tak na maximu toho co to da. V diskusi pod clankem je taky odkaz na porovnani dekupirek, ale zadnou z nich jsem u nas nenasel ke koupeni.

Proto se ptam na doporuceni tech co jdou sehnat u nas.

Dik za pomoc

M.
Josef Kubela
Návštěvník
#4 | Zasláno: 9. 3. 2017 12:14
V některém ze starších čísel Scroll Saw Woodworking & Crafts vyšel velký srovnávací test těchto pil, zkusím to pohledat a dát to sem. Jestli uvažujete o profi využití tak bych doporučoval Hegner nebo Excalibur (dá se koupit u nás - http://www.drevorezba.cz/kategorie.aspx?kategorie=5682 ). Osobně používám Proxxon DSH a těch 40 mm proříznu i u tvrdého dřeva, jen se musí pomalu a zvolit dobrý a kvalitní pilový list. Jestli vás zajímá něco konkrétního tak mi napište na josefkubela@seznam.cz

Jste-li registrovaný autor, přihlaste se na hlavní stránce do svého účtu a budete přihlášený i do fóra. Nejste-li zaregistrovaný autor, vyplňte pouze své jméno či přezdívku.

Vaše jméno:

Přiložte obrázků (max. 5), (.png, .gif, .jpg, .jpeg)




 
   Fórum ČeskáTvorba.cz Powered by Simple Bulletin Board miniBB ®

© 2012 – 2024 Oldřich Pokorný | Naprogramoval Marek Klusák | Kontakt | Nahoru