Hlavní stránka diskuzního fóra | Reagovat | Hledat |

Řezbářství a dřevořezba / Dremel mikrofrézky

Luděk Burian
Člen
#1 | Zasláno: 26. 11. 2016 13:55
Zdravím a mám dotaz na frézaře :-) Zvažuju koupi dremelu, ale moc se nevyznám v použití jednotlivých nástavců. Poradí někdo co se vyplatí koupit. Jedná se mi o použití u loutek na hůř přístupná místa (vnitřky oka, nehty, vrásky atd.)
Předpokládám, že na to jsou ty s kuličkou na konci, nebo se pletu?
Díky
Jan
Návštěvník
#2 | Zasláno: 22. 12. 2016 21:17
Dobrý večer. Jsem začínající řezbář a také bych rád chtěl něco vědět na toto téma. Snad se dočkáme odpovědi.
Radek
Návštěvník
#3 | Zasláno: 26. 12. 2016 18:32
Moje poznatky,od dremelu kotouče karbid wolfram,od ideaimport jsou lepší ten jemný je hrubší než od dremelu a toliko se nedusím,na zahlazování hran od dremelu 952 ikdyž není vyloženě na dřevo hoj Radek
Franta
Návštěvník
#4 | Zasláno: 11. 1. 2017 20:53
Zdravím Vás a měl bych dotaz. Mám obrovský problém s řezbou očí a podobných drobounkých detailů. Dřevo je vytrhané a mohu brousit jak chci, prostě to není ono. Zaujala mne tady ta frézka Dremel. Mám ji doma, ale nikdy jsem to s ní nezkoušel. Prosím o radu, která frézka by se hodila, jako nejvhodnější na lipové dřevo. Řežu betlémové figurky a velikost očí je cca 2 - 3 mm. Díky za radu.
Radek
Návštěvník
#5 | Zasláno: 13. 1. 2017 17:09
Nazdar zkus od dremel frezu 9911,jinak od pondělka je v lidlu akce na věci do dremlu ale kvalita kdo ví
Franta
Návštěvník
#6 | Zasláno: 13. 1. 2017 17:44
Zdravím a díky za info. Podívám se a vyzkouším. Snad to bude ono.

Jste-li registrovaný autor, přihlaste se na hlavní stránce do svého účtu a budete přihlášený i do fóra. Nejste-li zaregistrovaný autor, vyplňte pouze své jméno či přezdívku.

Vaše jméno:

Přiložte obrázků (max. 5), (.png, .gif, .jpg, .jpeg)




 
   Fórum ČeskáTvorba.cz Powered by Simple Bulletin Board miniBB ®

© 2012 – 2024 Oldřich Pokorný | Naprogramoval Marek Klusák | Kontakt | Nahoru