Hlavní stránka diskuzního fóra | Reagovat | Hledat |

Řezbářství a dřevořezba / název stánek

 Stránka Stránka 1 z 2:  1  2  »» 
neregistrovaný
Návštěvník
#1 | Zasláno: 31. 8. 2015 09:17
Neuvažujete o přejmenování stránek? Nezdá se mi název, má deleko od vystavovaných děl.
Jan Paďour (Janek)
Člen
#2 | Zasláno: 31. 8. 2015 10:18
Ano, a nebo by jsme mohli požádat nějakého neregistrovaného chytráka jako jste Vy,aby nám dělal cenzora , a řekl všem ,ovšem anonymně (jak jinak) co tu muže být a co už ne!
Opravdu jste v životě sám nic nedokázal , že se stydíte pod své vyjádření podepsat?
Hezký den a o něco více pokory Vám přeje řezbář Jan Paďour
martin sustr
Člen
#3 | Zasláno: 31. 8. 2015 15:49
Dobry den.Take mne to pobavilo.Myslim ze na techto strankach ma kazdy moznost zverejneni jak sveho projevu tak ave prace.Jak uplny zacatecnik,tak skutecny mistr.A to je to prace kouzlo.Poucitse,porovnat.Samozrejmne ze jsou tu dila lepsi I horsi.Ale I ti kteri zacinaji a vi ze to neni ono,maji odvahu se pod svuj projev podepsat.Snad navstevnik tricet let neprospal.Martin
Lila
Návštěvník
#4 | Zasláno: 31. 8. 2015 19:17
Jan Paďour (Janek)
Janku Janku, jak jsi hloupí už dávno to co píšeš není pravda pokud nezaplatíš, můžeš tu psát pouze jako anonym a vystavovat je to samé, prostě hrabošácké a
výdělečné forum, podívej jen kolik bylo nedávno zrušeno účtů a spočítej kolik se měsíčně vybere....
Jaroslav Hynek Mácha
Člen
#5 | Zasláno: 31. 8. 2015 22:15 | Změnil(a): Jaroslav Hynek Mácha
Název byl nadnesený už od začátku... ale to patří k reklamě :-)

Když Oldřich Pokorný před časem přišel s myšlenkou založit české fórum (po vzoru rezbarstvo.sk Andreje Irši), oslovil řezbáře, aby si založili účty a tím "přitáhli" návštěvníky.
Po určité době rozdělil účty na bezplatné (s omezením na 30 fotek) a VIP za poplatek.
A před nedávnem zpoplatnil i "původně bezplatné". A kdo na to nepřistoupil, ten má účet "Neaktivní".

S tím ze stránek zmizelo hodně kvalitních (i méně kvalitních) řezeb a myslím, že stránky utrpěly.
Andrej Irša na svých stránkách žádné poplatky nezavedl.
Pro rozjezd webu bylo "zneužito" práce zavedených řezbářů (mezi které jsem se nepočítal).
A jde tu spíš o ziskovost stránek než o jejich kvalitu. A taky tu trochu "vydírání".
Fotky na webu jsou, ale ostatní je nevidí...
např. Anděl záchranář

Dole je něco korespondence od Oldřicha Pokorného. Řazeno podle data. Ať si každý udělá obrázek. Každý e-mail je oddělen čarou. Poslední se už nevešel a tak je ve zvláštním příspěvku dále - začíná dvěma čárami.

Jaroslav "Hynek" Mácha

P.S. Toto dodatečné zpoplatnění bylo pro mě druhé v pořadí. Mé stránky dřevořezba.ic.cz už taky nejsou a teď jsem na Facebooku. Ten tvrdí, že zadarmo zůstane. Chci tomu věřit.
___________________________
admin@rezbari.cz
Galerie řezbářů
20. 11. 2010, 19:01:17
Komu: jaroslav.hynek.macha@seznam.cz

Dobrý den,
omlouvám se za nevyžádaný e-mail.
Chtěl bych Vás tímto pozvat k návštěvě www.rezbari.cz. Jedná se o galerii a zároveň katalog mistrů řezbářů . Pokud se Vám stránky zalíbí, můžete zde i Vy zveřejnit svá díla.
Více na www.rezbari.cz v sekci "Pro řezbáře"
Přeji hezký den

Pokorný



__________________________
admin@rezbari.cz
Galerie řezbářů
22. 12. 2010, 23:56:09
Komu: jaroslav.hynek.macha@seznam.cz

Bezstressové prožití předvánočního ruchu, příjemné prožití svátků vánočních a mnoho úspěchů v pracovním i osobním životě v roce 2011 přejí www.rezbari.cz


Po 5 týdnech provozu nové verze se nám podařilo získat přízeň veřejnosti, návštěvnost se pohybuje mezi 80 – 100 lidmi denně. K dnešnímu dni zde svá díla vystavuje 47 řezbářů.. Rádi bychom, aby se tento web stal místem, kde bude veřejnost vyhledávat kontakty na mistry řezbáře. To však vyžaduje, aby zde bylo registrováno co nejvíce řezbářů, aby zde každý potencionální zákazník našel to, co hledá.

Proto bychom byli rádi, kdyby jste i Vy využili náš web ke své prezentaci.

Co Vám registrace přinese:

-Můžete si zde vytvořit svoji prezentaci s kontakty a ukázkami své práce. My se postaráme o návštěvnost.

- Můžete zde své práce přímo prodávat, nepožadujeme žádné provize z prodeje.

- Zvýšení návštěvnosti svých stránek.

- Získání přímých zákazníků. V sekci „Hledám řezbáře“ zveřejňují návštěvníci svoje požadavky, ke kterým budete mít jako registrovaný přístup.

- Zákazník si Vás může vyhledat podle bydliště.

- Máte možnost si web po 3 měsíce vyzkoušet zcela zdarma. Potom se teprve rozhodnout, zda pokračovat v prezentaci i s paušálním poplatkem 80kč/měs., t.j necelých 2,70kč/den.


Těšíme se na Vaši návštěvu a případnou registraci

S pozdravem

Oldřich Pokorný, administrátor

______________________________
Pokorný (admin@rezbari.cz)

Inzerát na Řezbáři.cz: Hledám řezbáře se spisovatelskými sklony
26. 1. 2011, 15:25:07
Komu: jaroslav.hynek.macha@seznam.cz

Na web Řezbáři.cz byl vložen nový inzerát:

Jméno: Pokorný
E-mail: admin@rezbari.cz
Telefon:

Hledám zkušeného řezbáře se spisovatelskými sklony, který by měl chuť a čas podílet se na tvorbě tohoto webu a přispívat svými články a radami do sekce "Jak na to".

Platné pro: Všichni řezbáři (e-mail je rozeslán všem registrovaným řezbářům)

_____________________________
Řezbáři.cz (info@rezbari.cz)
Výzva k uhrazení poplatku za registraci na www.rezbari.cz
22. 3. 2011, 15:00:16
Komu: jaroslav.hynek.macha@seznam.cz

Dobrý den,
blíží se doba, kdy Vám končí bezplatná zkušební prezentace na www.rezbari.cz . Co Vám přinesla:

952 zhlédnutí Vašich výrobků
211 zhlédnutí Vašeho profilu
39 kliknutí na Vaši www adresu
0 odeslání e-mailu

Nyní záleží na Vašem rozhodnutí, zda pokračovat i nadále v prezentaci, nebo ji ukončit. Je to jen a jen na Vás.

Stránky www.rezbari.cz jsou v provozu od listopadu 2010. Za tuto krátkou dobu však získaly nemalou oblibu u příznivců tohoto krásného řemesla. Denně je navštíví v průměru více jak 200 návštěvníků, kteří zde obdivují Vaše práce. Vstoupily do podvědomí lidí i jako místo, kde lze bez zbytečného procházení internetu najít tvůrce svých záměrů. O tom svědčí inzeráty v rubrice „Hledám řezbáře“.

Nemalou poctou a ohodnocením je i to, že stránky byly vybrány a jsou archivovány Národní knihovnou v Praze jako reprezentativní vzorek českého webu. Pro Vás to znamená, že Vámi prezentované výrobky jsou jako součást tohoto webu archivovány pro budoucí historické a výzkumné účely. I po 100 letech si zájemce o toto řemeslo může nalézt informace o libovolném řezbáři a jeho tvorbě.

Pokud se tedy rozhodnete v prezentaci pokračovat, uvažte na jak dlouho, a příslušnou částku zašlete na níže uvedené údaje. Cena prezentace je 80 Kč/měsíc, minimální délka předplatného je půl roku, tedy 480 Kč.

Vaše zkušební doba končí dne 2. 4. 2011.

Platbu můžete zaslat složenkou na adresu

Oldřich Pokorný
Borovnice 60
592 42 Borovnice

Nebo bankovním převodem na účet č.: 184778190 / 0600 (GE Money Bank)

Ve zprávě pro příjemce uveďte svoje jméno!

S pozdravem a přáním hezkého dne
Oldřich Pokorný
www.rezbari.cz

___________________________
Řezbáři.cz (admin@rezbari.cz)
Změny v podmínkách vystavování v galerii www.rezbari.cz
6. 4. 2011, 11:02:00
Komu: jaroslav.hynek.macha@seznam.cz


Dobrý den,
chtěli bychom Vás upozornit na změnu podmínek vystavování v naší galerii. Dle původních podmínek by nyní bohužel musela své působení ukončit velká část řezbářů, kterým skončila zkušební doba a kteří si nechtěli svůj účet předplatit. Tím by z galerie nenávratně zmizelo množství krásných výrobků. Aby nepřišlo vniveč úsilí, které řezbáři věnovali vytvoření svých profilů a prezentování výrobků, rozhodli jsme se pravidla změnit.

1. Ruší se zkušební doba. Po registraci má každý řezbář časově neomezený bezplatný profil.

2. Tento bezplatný profil registrovanému řezbáři umožňuje veškeré činnosti směřující k prezentaci své osoby a díla. Má možnost zveřejnit své kontaktní údaje, odkaz na své webové stránky, vyplnit osobní profil a prezentovat fotografie svých prací. Nemá možnost svá díla označovat jako prodejná, ani získávat zakázky inzerentů ze sekce „Hledám řezbáře“. Bezplatný profil umožňuje zveřejnění maximálně třiceti výrobků.

3. Rozhodne-li se řezbář předplatit si prémiový účet, pak zaplatí poplatek 80 Kč / měsíc, splatný vždy nejméně na půl roku. Mimo možností bezplatného účtu může řezbář navíc svá díla označovat jako prodejná a získávat snadno nové zákazníky, a také bude moci v blízké budoucnosti nabízet svá díla veřejnosti aukčním způsobem (tato funkce je v přípravě). Řezbář je také automaticky informován o nových inzerátech v sekci „Hledám řezbáře“ a může inzerentům snadno odpovídat. Profil řezbáře je v seznamu vystavovatelů zvýrazněn, objevuje se v sekci „Představujeme řezbáře“, jeho díla jsou mezi výrobky ostatních řezbářů taktéž zvýrazněna. Jsou také náhodně prezentována na úvodní stránce galerie. Řezbář s prémiovým účtem není omezen v počtu výrobků, které může zveřejnit. Další prémiové funkce budou přibývat.

Doufáme, že i po těchto změnách na nás nezanevřete a budete i nadále používat galerii www.rezbari.cz ke své prezentaci.

S pozdravem
Oldřich Pokorný

Přiložený soubor: ceskaTvorba_neaktivni.jpg

Přiložený soubor: ceskaTvorba_neaktivni_ucet_nahled.jpg

Jaroslav Hynek Mácha
Člen
#6 | Zasláno: 31. 8. 2015 22:27 | Změnil(a): Jaroslav Hynek Mácha
Pokud by se někdo chtěl ponořit ještě více do minulosti, na rezbarstvo.sk je diskuze Prodejní galerie - Oldřich Pokorný je tam pod nickem Pokec
http://www.rezbarstvo.sk/diskusia/viewtopic.php?f=1&t=183

Jaroslav "Hynek" Mácha

P.S. Většina těch, co byli u zrodu stránek má nyní účet Neaktivní.
.
Jaroslav Hynek Mácha
Člen
#7 | Zasláno: 1. 9. 2015 07:57
Tady je obsah e-mailu od Oldřicha Pokorného, po kterém bylo "pročištěny" stránky od neplatících současných mistrů řezbářů

(v příspěvku výš bylo už tolik textu, že se tam poslední e-mail nevešel celý)

Jaroslav Hynek Mácha
__________________________
__________________________
Oldřich Pokorný (pokorny@ceskatvorba.cz)
Oznámení o změně smluvních podmínek běžných účtů
4. 7. 2015, 7:24:03
Komu: jaroslav.hynek.macha@seznam.cz


Dobrý den,
s lítostí musím přistoupit k nepopulárnímu kroku - zpoplatnění běžného účtu. Abych však tímto krokem nezpůsobil vystavovatelům nějaké finanční potíže, stanovil jsem tento poplatek na minimální částku - 10 kč/měsíc. Což je cena přibližně 1 zmrzliny, nebo hodina parkování na parkovišti.
Tato změna bude platit od 1.8.2015

K tomuto nepříjemnému kroku mě vedly dva důvody:
1. Finanční důvody
Provoz, hosting, doména, údržba a administrace webu stojí nemalé peníze a spoustu času, a já si to již jako novopečený důchodce s minimálním důchodem nemohu dovolit financovat. Zrušit web je mně líto, a nechci ho zaneřádit reklamou. Je mně proti mysli, aby mezi vašimi krásnými díly jukala na návštěvníky reklama na levné pneumatiky.
2. Vyčištění webu
Za dobu provozu České tvorby se zaregistrovalo spousta lidí, kteří služby webu nevyužívají, jsou tam zdvojené registrace, registrace na smyšlená jména atd. Předpokládám, že povinností nějakého poplatku tyto falešné registrace zmizí.

Pro majitele běžných účtů
Tento poplatek, minimálně na 6 měsíců, tedy 60kč, můžete zasílat na účet 255094360/0300
Nebo poštovní poukázkou na adresu
Oldřich Pokorný
Borovnice 60
592 42
Pokud se rozhodnete nepokračovat ve využívání České tvorby ke své prezentaci, nedělejte si se zrušením účtu problém, bude zablokován automaticky .

Ještě jednou se omlouvám, věřím, že mé důvody pochopíte.
Přeji hezký den
Oldřich Pokorný
Jan Paďour (Janek)
Člen
#8 | Zasláno: 1. 9. 2015 09:46 | Změnil(a): Jan Paďour (Janek)
Milý Lilku ,nebo Lilko, ty si jen stejný rejpal, který pod rouškou anonymity píše co ho napadne. Nikdy si tu nic nevystavil , ani když to bylo zadarmo. Chceš říct, že se nelze podepsat pod text který napíšeš? A ja jsem hloupej? Asi jsi něco lepšího ,na svoje začátky si už dávno nepamatuješ. Já se ti divým , že se tu s námi špiníš.

I když jsi stejný bezejmený zbabělec i tobě přeje hezky den Jan Paďour
Jan Paďour (Janek)
Člen
#9 | Zasláno: 1. 9. 2015 10:24
Tak pro ty méně chápavé – pan Pokorný si zřídil web s obsahem podle své chuti.Poskytuje na něm služby . Vychcánek se domnívá, že by to měl dělat zdarma! Oproti tomu člověk normální zváží pro a proti a rozhodne li se že se mu to vyplatí tak ty služby zaplatí , když se mu to nevyplatí tak akceptuje plně práva autora webu a bez jakékoli zášti jde „o dům dál“ Vždycky přeci může udělat sám a lépe, to co jiný dělá hůře!
A tady bych apeloval na Lilu a jemu podobná anonymní individua, aby se chopili příležitosti a jali se vytvořit nějaký vlastní web, který bude zcela podle jejich představ , prostý všech hloupých leč nevychcaných Paďourů a jiných obyčejných lidí jejichž zálibou je opracovávat dřevo.
s pozdravem Janek
martin sustr
Člen
#10 | Zasláno: 1. 9. 2015 11:42
Zda se mi bezpredmetne bavit se o Deseti korunach za mesic.Kazdy se má moznost zviditelnit na jinhych webech ktere jsou stoprocentne levnejsi.Tak o cem je vlastne rec?O tom co nas bavi,o penezich?Zda ze mi to byt o nicem.A proto s touro debatou koncim.Snad by jsem poze zopakoval slova pana Wericha.Cimz nechci nikoho urazit:Hadaslise vic jak dve minuty s blbcem,hadaji se blbci dva.Martin
Jaroslav Hynek Mácha
Člen
#11 | Zasláno: 1. 9. 2015 13:35 | Změnil(a): Jaroslav Hynek Mácha
Ach ty "pravdy"... Když ji má jeden, nemůže ji mít druhý... pak je to osobní... :-(

Jen bych konstatoval, že sám v sobě zášť nemám, rozhodl jsem se neplatit (nejde o částku, ale o princip). Řezbářství mě neživí, ale je to kůň.

Pak je mi jen líto, protože podle mě redukcí vystavovatelů stránky utrpěly.
Myslím, že teď je menší možnost porovnávat se s ostatními, snad jen zde na Fóru. Ale v příspěvcích nenacházím příliš systém, chybí tu zásah správce.

Na rezbarstvo.sk je to podle mého přehlednější, a když někdo napíše duplicitní téma, je šance to přeskupit a udržet nějaký pořádek. Mám je radši. I když se tam problém "trolů" taky vyskytl.

Někomu mohou kritické připomínky vadit. Mohl bych si ušetřit nepříznivé odezvy, ale mám rád, když se věci zlepšují... asi je to tím, že jsem vystudoval na učitelku ;-) A mám za to, že dohoda je většinou možná. Když se snaží obě strany.

Jaroslav Hynek Mácha
Lila
Návštěvník
#12 | Zasláno: 1. 9. 2015 19:27
Jan Paďour (Janek)
....ano pokory více, ale Pokorného méně, raději vůbec!
Lila
Návštěvník
#13 | Zasláno: 1. 9. 2015 19:32
Jan Paďour (Janek)
ne s námi mluv za sebe, mimo blby jako jsi ty a spol je zde spousta opravdu dobrých a solidních lidí, jo a kdybys vyřezal jen polovinu věcí co já tak si kanon, ale jak vidím blb je blb i kdyby čert na koze jezdil....
Lila
Návštěvník
#14 | Zasláno: 1. 9. 2015 19:35
Jan Paďour (Janek)
tak pro deboše jako ty pan Pokorný tyhle služby nabízel zdarma on lidem nikoliv, že by lidé chtěli po něm aby je zdarma nabízel, jak vidět blbci nejsou jen v politice ale i zde, že jo Janku....
Lila
Návštěvník
#15 | Zasláno: 1. 9. 2015 19:38
Jaroslav Hynek Mácha
naprostý souhlas
 Stránka Stránka 1 z 2:  1  2  »» 

Jste-li registrovaný autor, přihlaste se na hlavní stránce do svého účtu a budete přihlášený i do fóra. Nejste-li zaregistrovaný autor, vyplňte pouze své jméno či přezdívku.

Vaše jméno:

Přiložte obrázků (max. 5), (.png, .gif, .jpg, .jpeg)




 
   Fórum ČeskáTvorba.cz Powered by Simple Bulletin Board miniBB ®

© 2012 – 2024 Oldřich Pokorný | Naprogramoval Marek Klusák | Kontakt | Nahoru