Hlavní stránka diskuzního fóra | Reagovat | Hledat |

Řezbářství a dřevořezba / Náčrty figurek pro betlém.

Franta
Návštěvník
#1 | Zasláno: 29. 11. 2014 20:03
Zdravím a mám prosbu, nemám k dispozici a nemohu najít náčrty figurek do betléma. Speciálně mi chybí beránek, případně i další.
Díky za info, kam se obrátit
Pepa
Návštěvník
#2 | Zasláno: 29. 11. 2014 23:40
Klikni si na Jak na to a pak na návody a postupy odjinud tam nějaké náčrty jsou
Franta
Návštěvník
#3 | Zasláno: 7. 12. 2014 20:14
Pepa
Díky za info, ale tam je odkaz na mořského koníka, sovu a hlavně je tam asi tak milion odkazů na e-shopy v Americe a okolí. Asi by to měl admin deletovat a zprísnit přístupy na web.
Pepa
Návštěvník
#4 | Zasláno: 8. 12. 2014 21:45
Na stránce kde si našel koníka sovu je i had klikni třeba na něj dostaneš se na stranku ,s postupem výroby .Na modrý liště je napsáno PROJEKT najeť na ni myší a sjeť na FIGURE CARVING ,potáhni myší do prava až na CARVE CHRISTMAS NATIVITY SCENE a klikni na to a seš na figurkách do betléma.
Franta
Návštěvník
#5 | Zasláno: 15. 12. 2014 12:15
Jo jo Pepo díky za informace. Tuhle stránku znám, právě podle ní řežu ten betlém. Anglicky neumím a tak jsem tam našel vše a právě bez toho beránka, nyní dokončuji oslíka, jako poslední figurku.
Jinak díky za snahu.
Lukáš Petera
Člen
#6 | Zasláno: 22. 1. 2022 16:21 | Změnil(a): Lukáš Petera
Zdravím byl by někdo ochotný zaslat mě třeba na mail nějaké jednoduší náčrtky figurek do betlému. Pátral jsem po internetu a mnoho jich ke stažení není. Nějaké zkušenosti z řezbou již mám a chtěl bych zkusit nějaký jednodušší betlém. Mám lipové hranolky 4x4,5x5,6x6 takže něco v této velikosti. Děkuji mnohokrát

Jste-li registrovaný autor, přihlaste se na hlavní stránce do svého účtu a budete přihlášený i do fóra. Nejste-li zaregistrovaný autor, vyplňte pouze své jméno či přezdívku.

Vaše jméno:

Přiložte obrázků (max. 5), (.png, .gif, .jpg, .jpeg)




 
   Fórum ČeskáTvorba.cz Powered by Simple Bulletin Board miniBB ®

© 2012 – 2024 Oldřich Pokorný | Naprogramoval Marek Klusák | Kontakt | Nahoru