Hlavní stránka diskuzního fóra | Reagovat | Hledat |

Řezbářství a dřevořezba / Zajímavosti ze světa "opracovávání" dřeva (odkazy, tipy, inspirace) :)

 Stránka Stránka 3 z 3:  ««  1  2  3 
Slávek
Návštěvník
#31 | Zasláno: 8. 11. 2014 19:09
nevím jak komu, ale mě to funguje bez problému a je to moc pěkné...
Hanka Čížková
Člen
#32 | Zasláno: 10. 11. 2014 09:21
Slávek
Děkuji, že jste tu napsal, že to z jiného PC funguje ... Mně už nefunguje ani druhý odkaz :(. Jakoby to bylo možné zhlédnout jen po nějakou omezenou dobu. Teď mi to hlásí Chybu - stránka nenalezena
Slávek
Návštěvník
#33 | Zasláno: 10. 11. 2014 19:07
Hanka Čížková
Já jsem si to bez problému stáhl a přes Skype to rozeslal známým....???
Slávek
Návštěvník
#34 | Zasláno: 10. 11. 2014 19:13
Hanka Čížková
Tak se omlouvám teď jsem to zkoušel pustit a háže mi to, že stránka nebyla nalezena, pokud by ste soubor chtěla. napište kam jej mám poslat, mám jej ještě v počitači
Hanka Čížková
Člen
#35 | Zasláno: 10. 11. 2014 22:22
Slávek
No já to mám také v emailu - tam mi to funguje. Vždy jsem se pokusila zkopírovat odkaz a vložit ho sem a chvíli to fungovalo..., ale druhý den už ne :(. Dokonce jsou ty odkazy jiné, jakoby byly nějak chráněné a nějak se po čase změnily?
Prosím, dokážete-li sem ten odkaz někdo dát jiným způsobem než se to daří mně, zkuste to, třeba to tu vydrží "otevíratelné"...
Slávek
Návštěvník
#36 | Zasláno: 11. 11. 2014 20:03
Je to prostě jednoduché, soubor má koncovku jinou než jsou zde k umístění povolené, proto to nefunguje, aby to šlapalo i tady je třeba tu koncovku změnit a to já bohužel neumím, ale možná se najde někdo, kdo to udělá nebo poradí jak na to
Hanka Čížková
Člen
#37 | Zasláno: 20. 1. 2015 17:17 | Změnil(a): Hanka Čížková
Určitě se přijďte podívat na výstavu Jiřího Trnky: http://www.lidovky.cz/program-vystav-plzne-2015-odstartuje-retrospektiva-dila-jiriho- trnky-1i3-/kultura.aspx?c=A141212_111454_ln_kultura_hep

Je to naprostá nádhera vidět jeho dilo live! Je to úplně něco jiného než vidět jakékoli jeho dílo na fotce či reprodukci. Opravdový zážitek. Na výstavě můžete vidět i Trnkovy filmy, takže počítejte, že vaše návštěva výstavy může trvat 2-3 hodny, možná i více. :)
Hanka Čížková
Člen
#38 | Zasláno: 30. 1. 2015 23:08 | Změnil(a): Hanka Čížková
Na Fleru se rozjel 3. ročník soutěže Mařena = soutěž mezi řemesly(podrobněji se můžete dočíst v odkazu)... V prvním kole 3, ročníku se vyrábělo na téma FAUNŮV LABYRINT. Můžete se podívat do soutěžního Semifinálového Blogu jaké výrobky vzešly z klubu tvůrců, kteří vyrábějí ze dřeva a jiných přírodních materiálů. Můžete, jste-li registrovaní na Fleru, udělit dva hlasy pro -podle vás- nejlepší výrobky: http://www.fler.cz/blog/marena-drevo-kuze-prirodniny-tema-1-2015-faunuv-labyrint-3262 4
Pod hlasovací Anketou jsou odkazy na další kluby, jejichž členové se zabývají jinými řemesly či technikami. Také vyráběli na stejné téma...
Lila
Návštěvník
#39 | Zasláno: 31. 1. 2015 19:07
Miloš Kohlíček
jo, jo, jsi jednička, ještě kdyby tak odkazy fungovaly, bylo by to super
Hanka Čížková
Člen
#40 | Zasláno: 15. 6. 2015 18:50 | Změnil(a): Hanka Čížková
Zdravím vás všechny :)
Zvu vás na Svátky dřeva (téma Dřevo a děti) ve dnech 26. – 28. června 2015 do Žamberku, viz: http://www.svatkydreva.cz/
Těším se na všechny kolegy, které tam potkám :)!
Přišel mi letáček, tak se tu s vámi podělím - kdo tam všechno "asitak" bude ...

Přiložený soubor: 001.JPG

Doubi
Návštěvník
#41 | Zasláno: 28. 5. 2020 21:43
Hanka Čížková
Tak to je opravdu veliký úlet a nejen z venku, ale i ty fotky interiéru stojí za to :D To musí být člověk do něčeho prostě magor, aby něco takového postavil. Myslím, že takový dům by člověk nenašel ani na takových stránkách, kde je domu tisíce, ale takové unikum asi ne. Ale abych nebyl úplně ot, hledám tam zrovna nějakou pěknou dřevostavbu na samotě :) Kdyby někdo o něčem věděl, budu rád za tipy.
Lucas33
Návštěvník
#42 | Zasláno: 18. 4. 2021 10:05
Zdravím když už je řeč o zpracování dřeva, tak by mě zajímalo nějaké zakomponování dřeva a dřevěných materiálů do takových novostaveb, jako zajímá mě nějaký názor jestli si myslíte že se to hodí nebo spíše ne, jakože dřevo v moderním bydlení a nebo se více dřevo a jeho zpracování hodí spíše někam do rodinného domku na vesnici díky za názor třeba :)
 Stránka Stránka 3 z 3:  ««  1  2  3 

Jste-li registrovaný autor, přihlaste se na hlavní stránce do svého účtu a budete přihlášený i do fóra. Nejste-li zaregistrovaný autor, vyplňte pouze své jméno či přezdívku.

Vaše jméno:

Přiložte obrázků (max. 5), (.png, .gif, .jpg, .jpeg)




 
   Fórum ČeskáTvorba.cz Powered by Simple Bulletin Board miniBB ®

© 2012 – 2024 Oldřich Pokorný | Naprogramoval Marek Klusák | Kontakt | Nahoru