Hlavní stránka diskuzního fóra | Reagovat | Hledat |

Řezbářství a dřevořezba / motorová pila za studena nestartuje

dušan podola
Člen
#1 | Zasláno: 1. 11. 2020 14:52
Zdravím všechny od dřeva a prosím o radu či vlastní zkušenost,
jedna z mých pil stihl ms231 si postavila "hlavu" a za studena ne a ne chytit,
na sytič vůbec,na polohu start snad na počtyřicáté zatáhnutí a to mi posledně i párkrát "pšuklo" z výfuku,potom jak se zahřeje už chytá dobře.
V servise kotrola zap.svíčky,vzduchový filtr a řekli že je to špatný benzín,vyměnili benz. filtr.
No samo že to nepomohlo ani když jsem dal nový benzín který vždy kupuji tak
abych ho spotřeboval co nejdříve,zajímavé je že další pily my jedou bez problémů.
Mám ji ještě v záruce,tak asi opět servis,ale samého mě zajímá proččč.
Podělí se někdo o zkušenost?

DUŠAN
Jan Hanz Štěbeták
Člen
#2 | Zasláno: 17. 3. 2021 08:45
dušan podola
Ahoj, skoro to samý, co popisuješ, mi dělá 180ka, taky nevím, co s ní je. Jde blbě nastartovat, když se to podaří, chvíli nemá výkon a až když se zahřeje, začne teprve řezat. Mám ji cca 7 let, ze začátku jsem ji šetřil, začal jsem ji používat intenzivně, až když mi odešla 170ka. Takže cca 2 roky a skoro rok už "blbne".
Vladimír Pecholt
Člen
#3 | Zasláno: 14. 9. 2022 11:10
Ahoj, já také bohužel neporadím, u mně to samé s MS181 a to i teď v září při plusových teplotách. Byl jsem moc zvědav na radu, sváděl jsem to na svoje neumění zacházet s pilou, ale vidím, že to není jen můj problém. Někdy si při třicátém pátém pokusu a vyhozeném rameni říkám, jestli by nebylo lepší to uříznout šmytcem. Nojono :-(
Rosťa
Návštěvník
#4 | Zasláno: 23. 11. 2022 17:32
Krásný den přeju všem a mám tu podobný problém s trialkou Betou 125cm která nestartuje za studená a když měl ještě trabanta tak jsem také musel udělat do sacího potrubí dírku a šplíchat tam vždycky trochu benzínu aby to nastartovalo.
A přitom všem co jsem tady četl a těch svých zkušeností tak bych se přikláněl k tomu že motor ztratil kompresi že v tom bude zřejmě ten zakopaný pes prostě chce to udělat nový výbrus a myslím si že se tahle ta vada odstraní já to zkusím.

Jste-li registrovaný autor, přihlaste se na hlavní stránce do svého účtu a budete přihlášený i do fóra. Nejste-li zaregistrovaný autor, vyplňte pouze své jméno či přezdívku.

Vaše jméno:

Přiložte obrázků (max. 5), (.png, .gif, .jpg, .jpeg)




 
   Fórum ČeskáTvorba.cz Powered by Simple Bulletin Board miniBB ®

© 2012 – 2024 Oldřich Pokorný | Naprogramoval Marek Klusák | Kontakt | Nahoru