Hlavní stránka diskuzního fóra | Reagovat | Hledat |

Řezbářství a dřevořezba / Redukce horni frezy

Mekule
Návštěvník
#1 | Zasláno: 27. 1. 2013 21:25
Ahoj, mam takovy dotazek, netyka se to rezby, ale spise truhlariny. Mam horni frezku s klestinou 8mm max. Vetsi stopky neupnu. Objednal jsem si frezku, ta ma ale prumer 12mm. Hledam redukce z 8mm na 12mm, ale neuspesne. Delaji to jen opacne a novou frezu se mi kupovat moc nechce. Da se tedy nejakym zpusobem na frezu pridelat nejake sklicidlo nebo nejake jine upinani? Moc dekuji za odpovedi ci odkazy, moc mi tim pomuzete. Venca z vesnice
Jozef Miklovič
Člen
#2 | Zasláno: 28. 1. 2013 08:33 | Změnil(a): Jozef Miklovič
Čau Mekule,
myslím že sa ti to nepodarí zohnať. Je to dané tým, že frézka s hriadeľou 12 mm je na to stavaná. Má vačší výkon, lepšie ložiská a celkovo stavba je robustnejšia. A nikdo si nezoberie na triko, že ti tá "slabšia" frézka neudrží nástroj a urobí ti modrinu na čele.
Radek
Návštěvník
#3 | Zasláno: 29. 1. 2013 15:50
Mekule
zdar mekule nevím jakou máš frézku, ale jsou firmy které prodávají horní frézku s kleštinou průměr 12 a 8. (igm, makita, bosch). výrobně to jde provést tak nevidím důvod proč by to nešlo u tebe.

Jste-li registrovaný autor, přihlaste se na hlavní stránce do svého účtu a budete přihlášený i do fóra. Nejste-li zaregistrovaný autor, vyplňte pouze své jméno či přezdívku.

Vaše jméno:

Přiložte obrázků (max. 5), (.png, .gif, .jpg, .jpeg)




 
   Fórum ČeskáTvorba.cz Powered by Simple Bulletin Board miniBB ®

© 2012 – 2024 Oldřich Pokorný | Naprogramoval Marek Klusák | Kontakt | Nahoru