Hlavní stránka diskuzního fóra | Reagovat | Hledat |

Řezbářství a dřevořezba / Pilové listy do dekupírky

Vlastik
Návštěvník
#1 | Zasláno: 16. 1. 2013 13:32
Dobrý den, prosím o radu, kde koupím silnější pilové listy do strojní lupénkové pilky? Ty co jsou běžně k dostání jsou moc tenké a při řezání v silnějším materiálu např. lípa 3 cm. se ohýbají a brzy prasknou. Moc mi to s nimi nejde.
Potřebuji listy v délce 130 mm. a síla 1 mm. nebo 1.2mm.

Děkuji v.j.
t.
Návštěvník
#2 | Zasláno: 16. 1. 2013 17:14
Mrkni na Proxxon.
Vlastimil Cigáň
Člen
#3 | Zasláno: 12. 3. 2013 22:46
Ahoj jmenovče,
nekupuj ty "šmejdy",je to opravdu škoda poštovného a tak i peněz.Sám jsem po vyzkoušení ty ostatní sady vyhodil rovnou do koše ,a to ještě nerozbalené.Tuším Gude....
t., má dobré zkušenosti s Proxxon, osobně mám dobré zkušenosti s firmou Scheppach.Ještě otázka,zda máš pilu s pojistnými kolíčky ,nebo bez nich.Podle toho objednávej. Kupuji listy na dřevo v Nářadí Vítek:

http://www.naradi-vitek.cz/pilove-platky-listy-pro-lupinkove-pily-scheppach/

Pokud budeš chtít překročit sílu lupénkovky a máš z těch nekvalitních plátků otřepané ruce:-) ,vřele doporučuji malou pásovku Scheppach Bosato 1 (Malá hlučnost,prašnost,velmi čistý a tenký "mickro řez")Pilové pásy mají truchu dražší ,ale dle mého názoru a mých dosavadních zkušeností ,si zatím ostatní výrobci k té čisté kvalitě nemohou ani čuchnout.

Zdar v.

Jste-li registrovaný autor, přihlaste se na hlavní stránce do svého účtu a budete přihlášený i do fóra. Nejste-li zaregistrovaný autor, vyplňte pouze své jméno či přezdívku.

Vaše jméno:

Přiložte obrázků (max. 5), (.png, .gif, .jpg, .jpeg)




 
   Fórum ČeskáTvorba.cz Powered by Simple Bulletin Board miniBB ®

© 2012 – 2024 Oldřich Pokorný | Naprogramoval Marek Klusák | Kontakt | Nahoru