Hlavní stránka diskuzního fóra | Reagovat | Hledat |

Řezbářství a dřevořezba / Dýhy na longboard.

Matěj Konečný
Návštěvník
#1 | Zasláno: 27. 12. 2012 01:05
Dobrý den. Chtěl sem se zeptat. Je problém sehnat dýhovaný Kanadský Javor v ČR ? Nebo jaká existuje alternativa k této dřevině ? Můj plán je zařídit si dílnu pro výrobu longboardů a načetl sem si že používané dřeviny jsou bambus, bříza a právě Kanadský Javor v určitých kombinacích. Má otáza by měla směřovat asi i k tomu kde se dají koupit takové dýhy a v jakých šířkách se prodávají. Děkuji za vaše odpovědi.
Jozef Miklovič
Člen
#2 | Zasláno: 28. 12. 2012 14:24
Čau Matej,
myslím že keď použiješ europsky javor, nič sa nestane pretože to nikto nespozná. Použitie Kanadského javoru može súvisieť s dostupnosťou v danej lokalite. Takže by som sa toho nebál. Rozdiel bude minimálny. A kde sa dajú kúpiť dyhy? Pán internet ti určite rád pomože. Malý tip: JAFHOLZ
Prajem ti úspech,drž sa
Roman Olšaník
Člen
#3 | Zasláno: 29. 12. 2012 11:27
Matěj Konečný Ahoj. Před nedávnem jsem se o to taky zajímal. Sledoval jsem hodně postupových videí na youtube. Nic těžkého že jo :)? Ohledně materiálu. Zkus kontaktovat podobné jednotlivce co se zabývají výrobou longboardu. Pár stránek jsem našel. Dal bych ti kontakty, ale někam jsem je zašantročil. Určite na netu něco najdeš. Většinou jsou to pánové oldschoolové :).
Tomáš Tlustý
Člen
#4 | Zasláno: 10. 11. 2015 11:08
Zkuse kouknout na dýhu do Alpi dýhy. Nedávno tak cca půl roku zpět se ke mě dostal nějaký vzorník a měli tam toho tunu k výběru.

Jste-li registrovaný autor, přihlaste se na hlavní stránce do svého účtu a budete přihlášený i do fóra. Nejste-li zaregistrovaný autor, vyplňte pouze své jméno či přezdívku.

Vaše jméno:

Přiložte obrázků (max. 5), (.png, .gif, .jpg, .jpeg)




 
   Fórum ČeskáTvorba.cz Powered by Simple Bulletin Board miniBB ®

© 2012 – 2024 Oldřich Pokorný | Naprogramoval Marek Klusák | Kontakt | Nahoru