Hlavní stránka diskuzního fóra | Reagovat | Hledat |

Řezbářství a dřevořezba / Stubai

 Stránka Stránka 1 z 2:  1  2  »» 
Návštěvník
#1 | Zasláno: 16. 7. 2012 16:32
Máte zkušenost s dlátky značky Stubai?? Dost o nich přemýšlím, konkrétně o této sadě:
http://www.naradistubai.cz/detail.aspx?kategorie=167
Návštěvník
#2 | Zasláno: 16. 7. 2012 20:53
ahoj, zkus se podivat na dlata eben. vyrabi je pan Mazáč. ja sem s nimi spokojenej. Pozor nesplet to s dlatami eben ktery prodava pan Vaculik.
Návštěvník
#3 | Zasláno: 17. 7. 2012 00:18
Jaký je prosim tě rozdíl v dlátech EBEN od Mazáče versus Vaculík?
Milan
Návštěvník
#4 | Zasláno: 17. 7. 2012 10:34
Já sem spíš slyšel na foru chválu na pana Vaculíka...
Zde jsou k vidění i jeho dláta (tyto byli k vidění na aukru)
Na první pohled se mi zdají dobrá a kvalitní...

Přiložený soubor: 2449138658.jpeg

Návštěvník
#5 | Zasláno: 17. 7. 2012 17:34
pan vaculik je nevyrabi. pozor. dlata eben vyrabi pan mazac,rucne je kove. a to je rozdil. podivej se a uvidis rozdil i v cene. nejlepsi je rovnou panu mazacovi zavolat a nebo ho navstivit. ja se k nemu rad vracim. pan vaculik nema pravo na znacku eben.
:)
Návštěvník
#6 | Zasláno: 17. 7. 2012 18:41
já je mám taky přímo od pana Mazáče a sou super,a od milana ta fotka ty dláta nejsou od Mazáče asi od vaculíka,nevím,protože pan mazáč je nemá tak vyleštěné ale černé a taky nahoře na rukojeti dává kroužek tak možná sou vaculíka a docela mě štve že používá jeho značku Eben.

Přiložený soubor: IMG_20120609_094511.jpg

Milan
Návštěvník
#7 | Zasláno: 17. 7. 2012 19:57
já přemýšlím o koupi dlát, hlavně potřebuji vědět zda se dají dobře použít i do tvrdého dřeva?? nebo bych si raději měl koupit Pfeil??
brano
Návštěvník
#8 | Zasláno: 17. 7. 2012 21:15
Návštěvník
#9 | Zasláno: 18. 7. 2012 07:23
do tvrdyho dreva rezou taky pekne. dobry by bylo si je vyzkouset. kde bydlis?
Milan
Návštěvník
#10 | Zasláno: 18. 7. 2012 10:01
Návštěvník
To je dobré vědet já zkusím na zkoušku jedno objednat a to konkrétně pohluboké 20mm široké...
Jinak bydlím na Táborsku..

brano
o těchto dlátech sem také přemýšlel ale nevim kolik je poštovné do ČR ani nevim jestli mohu platit v Kč nebo v eurech...
proto se zkusím zeptat na poště..

Všeobecně se řezbařinou začínám dostal sem se k ní minulej rok na podzim, tak sem si říkal když si koupit dláta tak pořádný aby vydržely a aby se s nimi dobře pracovalo, když už za ně chci dát ty peníze.... Mám doma nějáký ty Narexy ty mě něják moc nezklamaly a mám doma na test co sem si koupil dláto od Pfeilu a to mě něják nepřesvědčilo...
brano
Návštěvník
#11 | Zasláno: 18. 7. 2012 13:18
Ak naozaj premýšľaš o kvalitných dlátach, tak to poštovné stojí za to. Spoj sa telefonicky s Mezsárošom a spýtaj sa na možnosť platenia. Podľa mňa zaplatíš na Tvojej pošte v korunách a ona to sama premení na eura, v tom by som problém nevidel. Nech sa darí.
svaťa
Návštěvník
#12 | Zasláno: 18. 7. 2012 13:57
Milan
Ahoj, pocházím od Vyškova a dnes mně pan Mezsároš dláta posílá na dobírku domů, cena poštovného a balného je 13,09 euro. A pladba je asi tak jak píše brano, jeto celkem logické. Poštovné se mně určitě vyplatí protože jsem si obědnal celkem šest sochařskych dlát v hodnatě ca 4800Kč.
Návštěvník
#13 | Zasláno: 18. 7. 2012 16:16
Návštěvník

Já mám truhlářská dláta stubai a jsou to nejlepší dláta co jsem kdy koupil. Tady nikdo řezbářská dláta stubai nemá, proto Ti je nikdo ani nedoporučí.
Milan
Návštěvník
#14 | Zasláno: 18. 7. 2012 16:28
brano
svaťa
Tak jestli můžu platit v korunách to by to nebyl problém stejně jako poštovný, jen pak záleží jakj na tom budu finančně až je budu objednávat.. A navíc jsou to asi jediný dláta na který si tady po forech nikdo nestěžoval , každý je jen chválý..

Ještě po přemýšlím jaké profily bych potřeboval ...
Co by jste mi poradili pro začátek??
svaťa
Návštěvník
#15 | Zasláno: 18. 7. 2012 18:21
Milan
Pokud chceš tak jak mnědláta dojdou tak ti dám vědět podrobnosti kolem platby a tak. Jinak co se týká těch profilů záleží natom co chceš vyřezávat, jinak ti nikdo neporadí. Žádné dláto není pro všestranné použití a profil a hlavně velikost je nutno zvážit.
 Stránka Stránka 1 z 2:  1  2  »» 

Jste-li registrovaný autor, přihlaste se na hlavní stránce do svého účtu a budete přihlášený i do fóra. Nejste-li zaregistrovaný autor, vyplňte pouze své jméno či přezdívku.

Vaše jméno:

Přiložte obrázků (max. 5), (.png, .gif, .jpg, .jpeg)




 
   Fórum ČeskáTvorba.cz Powered by Simple Bulletin Board miniBB ®

© 2012 – 2024 Oldřich Pokorný | Naprogramoval Marek Klusák | Kontakt | Nahoru