Hlavní stránka diskuzního fóra | Reagovat | Hledat |

Řezbářství a dřevořezba / Výběr motorové pily (na drobnější práce a na obřezání)

 Stránka Stránka 2 z 2:  ««  1  2 
tomcech190@sezn am.cz
Návštěvník
#16 | Zasláno: 10. 5. 2012 22:44
Musí se tedy měnit kolečko u Husqvarny 346XP? A jaký dáváte řetěz do te carvingové lišty (neboli který je nejlepší)??
Janek
Návštěvník
#17 | Zasláno: 11. 5. 2012 06:12
originál je 325"- já jsem tam dal včra 3/8 mini (hobby), ale mám carvingovky s uzkou špičkou a 3/8 ma dlouhej článek který se na ty špičce dře a příšerně se to ohřívá, navíc to ani tolik neřeže kvůli delšímu zubu, poté jsem tam dal 1/4 a je to v pořádku, osobně si myslím že hlavně kvůli tomudle problému s roztečí řetězu oregon nabizí dvoje lišty -s úzkou špičkou na řetěz 1/4 a s širší na 3/8
1/4 není běžný rozměr a kolečko bude asi na objednání myslím že jsem za něj dal u Koxu 120kaček , a za klíč na spojku, aby si mohl to kolečko vyměnit jsem dal 200:(
brano
Návštěvník
#18 | Zasláno: 11. 5. 2012 14:08
Ja taktiež používam delenie retiazky 1/4". Má to jemnejiší a plynulejiší úber materiálu pri práci so špičkou. Pri novej retiazke ešte podbrusujem chrbát zubu,aby v reze nedrel a nevytváral prehriatie. Tým by trpel tvrdokov a jeho životnosť by sa razantne znížila. Správne podbrúsená reťaz sa nesmie prehriať ani pri plnom zapichnutí do tvrdáho mat. až na doraz:-). Väčšinou retiazky ,ktoré Vám predá predajca ako carvingové zapichnete tak do polovice lišty a už sa valí dým. To nieje správne.
Janek
Návštěvník
#19 | Zasláno: 12. 6. 2012 22:11
Ahoj, zpráva pro motorové řezáče , pro ucelení informací , v současné době po objednání carvingové lišty u Koxu vám příjde malá 30ka i větší 45ka lišta v originálním balení Oregon Sculptor
malá za 1290 a velká za 1590 což je o podstatně méně nežli u zastoupení prodejce Oregon?!
paraglider
Návštěvník
#20 | Zasláno: 14. 10. 2012 23:07
Ahoj mám pilu Husqvarna rancher 455E a chtel bych do ni rezbarskou listu poradite mi nekdo prosim, vubec nevim co na to koupit
Tomáš Čech
Člen
#21 | Zasláno: 15. 10. 2013 16:36
Janek

Kde jste koupil klíč na spojku pro Husqvarnu?
Jan Paďour (Janek)
Člen
#22 | Zasláno: 15. 10. 2013 17:42
No přeci v Husqvarně :)
 Stránka Stránka 2 z 2:  ««  1  2 

Jste-li registrovaný autor, přihlaste se na hlavní stránce do svého účtu a budete přihlášený i do fóra. Nejste-li zaregistrovaný autor, vyplňte pouze své jméno či přezdívku.

Vaše jméno:

Přiložte obrázků (max. 5), (.png, .gif, .jpg, .jpeg)




 
   Fórum ČeskáTvorba.cz Powered by Simple Bulletin Board miniBB ®

© 2012 – 2024 Oldřich Pokorný | Naprogramoval Marek Klusák | Kontakt | Nahoru