Hlavní stránka diskuzního fóra | Reagovat | Hledat |

Řezbářství a dřevořezba / Bednářství

Návštěvník
#1 | Zasláno: 28. 4. 2012 21:08
Zdravim. Máte někdo zkušenosti s výrobou dřevěných sudů? Případně nevíte o nějakých dobrých stránkách nebo nějakém solidním kurzu na Jížní Moravě v okolí Brna a nebo Hodonína?
Děkuji za odpovědi
zpracovanikamen e@seznam.cz
Návštěvník
#2 | Zasláno: 29. 4. 2012 09:15
zdravím
tak trochu se stím zabývám zatím dělám jen malé soudky ale jde to na inspiraci je potřeba navštívit staréh bednáře a nachytat rozumy
zpracovanikamen e@seznam.cz
Návštěvník
#3 | Zasláno: 29. 4. 2012 09:37
jinak na youtube se dají najít ukázky http://www.youtube.com/watch?v=1wiF4qRhDfw&feature=related jeden z mnoha kdyby něco napiš spojíme se poradím trochu:)
Návštěvník
#4 | Zasláno: 29. 4. 2012 11:14
No nějaké bednáře znám a mám v plánu za nimi přijít. Jinak děkuju za typy na videa na nějaký už se se taky díval. Kdybych na něco narazil napíšu si o radu :)
Návštěvník
#5 | Zasláno: 29. 4. 2012 12:33
Je jenom škoda že na netu nejsdou nejaký videa v češtině. Já sem anšel i nejaký doceladobrý kde už se dělali větší sudyale všecko to bylo bud v angličtiněa nebo v inaím jazyku. A jelikož je tam hodně odborných názvů, tak tomu člověk v podstatě neporozumí. Nejhorší je to že není vidět výroba těch obručí a nebo tych dubových desek, protože ony sou trochu elipsovitý ne?
zpracovanikamen e@seznam.cz
Návštěvník
#6 | Zasláno: 29. 4. 2012 20:10
tak to brachu se klidně na mě obrat a zavolej telon jistě na mě najdeš tady a můžeš se klidně stavit není problém všchno ukážu co a jak :)
Návštěvník
#7 | Zasláno: 30. 4. 2012 10:15
No já dyžtak napíšu na email a mužeme se nejak domluvit já ted musim hlavně zmaturovat a potom se budu zdokonalovat v řemesle

Jste-li registrovaný autor, přihlaste se na hlavní stránce do svého účtu a budete přihlášený i do fóra. Nejste-li zaregistrovaný autor, vyplňte pouze své jméno či přezdívku.

Vaše jméno:

Přiložte obrázků (max. 5), (.png, .gif, .jpg, .jpeg)




 
   Fórum ČeskáTvorba.cz Powered by Simple Bulletin Board miniBB ®

© 2012 – 2024 Oldřich Pokorný | Naprogramoval Marek Klusák | Kontakt | Nahoru